Úklidový servis | Vyčistímevše.cz

zavolejte nám
zavolejte nám
+420 724 670 183
jsme k dispozici
jsme k dispozici
Po - Ne 8:00 - 20:00

Úklidový servis

Úklid domácností , kanceláří a firem

Pravidelné úklidy – zajišťujeme vždy po dohodě s klientem. Rozhodujícím parametrem je četnost úklidu a velikost Vaší nemovitosti. Máme vlastní vybavení a prostředky proto Vy se o nic nestaráte. Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku formulářem nebo telefonicky. Přijedeme se k Vám podívat osobně k nezávazné kalkulaci.

Generální úklidy – toto je naše specialita. Vždy přijedeme v domluvený čas s veškerým naším vybavením k Vám a dále se o nic nestaráte. Pro úklid a čištění používáme ekologické přípravky a profesionální stroje. Naší specialitou je parní čištění v základní ceně generálního úklidu. Zajistíme komplexní služby, včetně tepování koberců, čištění podlah nebo například mytí oken a žaluzií.

Úklidy po malování, stěhování nebo rekonstrukci – zpříjemníme Vám nové bydlení tím, že se o nic nebudete muset starat. Jen nám oznámíte, co vše je Vaší představou.


Úklid bytových domů

Nabízíme komplexní služby – úklid, mytí oken, tepování sedaček a koberců, parní čištění, čištění odpadů a další služby.

Uklízíme bytové domy pro společenství vlastníků jednotek (SVJ), bytová družstva (BD) ale i ostatní subjekty jako s.r.o atd…. Naší prioritou, je Vaše spokojenost. Nabízíme osobní přístup a profesionální služby. Ve své správě máme již 35 bytových domů, kde Vám můžeme poskytnout kontakt pro reference.

Rozpisu úklidu se přizpůsobíme a ve většině případů nabízíme v základní ceně „paušálu“ strojové čištění chodeb strojem Karcher.

Cenovou nabídku stavíme vždy až po osobní návštěvě klienta, kdy je rozhodujícím parametrem nejen velikost plochy ale také druh a stav podlah, schodiště a další parametry.


Úklid skladů, hal a garáží

Pro čištění používáme mycí automaty Karcher a jsme schopni vyhovět všem nárokům zákazníka.

S mytím a čištěním máme dlouholeté zkušenosti.


Stavební úklidy

Dovedeme realizovat veškeré po-stavební a kolaudační úklidy, včetně odvozu přebytečných materiálů ze stavby. Rádi se na místo realizace přijedeme podívat a vše projdeme osobně.

Zaměřujeme se především na oblast hlavního města Prahy.

 

Kontakt